Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Умови роботи

Діяльність компанії спрямована на високу якість при дивовижному сервісі. При цьому, щоб співпраця була найбільш продуктивною і наближеною до ідеалу, завжди відмічаємо важливі моменти до початку роботи.
 
Ми впевнені, що після співпраці з нами у Вас залишаться найприємніші враження, і Ви порекомендуєте нас своїм друзям!

Як ми працюємо?

Оформлення замовлення

Всі замовлення супроводжуюуться і оформляються онлайн, на нашому сайті. Ви можете зробити це самостійно, заповнивши форму замовлення, зателефонувати 38-0800-211-581 (дзвінок безкоштовний), або написати у Директ в Інстаграмі kursar_ru. Кожному користувачеві надається вхід в особистий кабінет для відстеження замовлення.

Схема роботи

Ви оформляєте заявку
Вносите передоплату
Спеціаліст працює над Вашим замовленням
Отримуєте демо-версію замовлення
Вносите доплату
Отримуєте своє замовлення

Способи оплати

Оплатити послугу ви можете прямо на сайті - легко і безпечно. Комісія при оплаті не стягується. Після виставлення рахунку на замовлення вам залишається тільки вибрати спосіб і підтвердити платіж.
Для прийому платежів ми використовуємо систему UnitPay, яка гарантує безпеку прийому платежів.

Способы оплаты курсовых дипломных контрольных в Курсар

Оформлення доопрацювання замовлення
Доопрацювання є БЕЗКОШТОВНИМИ і виконуються в найкоротші терміни, якщо:

Не вимагають переписування більше 70% роботи, вартістю понад 1200 грн.

Не суперечать початковим вимогам роботи, не ускладнюють її в декілька разів

З моменту виконання замовлення не вийшов гарантійний термін
Якщо викладач незадоволений роботою, не намагайтеся виправити її самостійно! Зверніться до вашого менеджера. Наші співробітники допоможуть вам прийняти вірне рішення в такій ситуації.

Термін виконання замовлення

Ми намагаємося виконувати всі замовлення якнайшвидше. Однак, іноді виконати роботу за вказаний вами термін просто неможливо. Тоді ми вказуємо мінімальний реальний термін, або відмовляємо. Будь ласка, не ображайтеся. Ми не беремо роботи, які невзмозі виконати.

У разі, якщо робота вам потрібна дуже терміново та виконання її на замовлення вже не представляється можливим, зверніться до нашого Магазину готових робіт, там можна знайти багато всього цікавого за дуже низькими цінами.

Гарантії співпраці

Гарантіями нашої чесної роботи є офіційна реєстрація компанії, тисячі задоволених клієнтів, а також договір-публічна оферта і чеки, що підтверджують оплату замовлення клієнтом через платіжний сервіс.

Гарантія унікальності

Всі роботи пишуться авторами спеціально для Вас. Ми гарантуємо, що в Інтернеті не буде ні вашої роботи, ні її частин.

Гарантія конфіденційності

Всі дані про замовників і замовленнях конфіденційні і не передаються третім особам. Виконавець не знає контактних даних та ПІБ замовника.

Гарантія якості

Всі роботи виконуються професіоналами своєї справи і проходять перевірку якості після готовності роботи. Коригування виконуються безкоштовно (див. Вище).

Умови розірвання договору та повернення коштів

Якщо ви спочатку підтвердили замовлення передоплатою, але потім передумали, то гроші, на жаль, можуть бути повернені тільки в тому випадку, якщо виконавець ще не почав роботу над вашим замовленням.

Повернення грошових коштів за виконану роботу, яку викладач визнав в корені невірною / неякісної здійснюється після розгляду обґрунтованості претензії (бажана рецензія на роботу від викладача) Відділом технічного контролю нашої компанії.