Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Теми дипломних по швейному справі

Мета дипломної роботи за швейній справі – систематизувати, розширити знання і практичні навички у вирішенні комплексу технологічних, конструкторських, технічних та організаційно-економічних завдань на проектування технологічних процесів швейного виробництва.

При роботі над темою дипломного проекту по швейному справі необхідно керуватися завданнями, що стоять перед швейною промисловістю. Особливу увагу необхідно приділити питанням механізації, автоматизації швейного виробництва, модернізації та заміни застарілого і фізично зношеного устаткування новим, більш продуктивним, розширенню асортименту, виготовлення виробів з нових тканин, поліпшенню якості швейних виробів, застосування нових технологій та передових форм організації виробництва.

В дипломній роботі на швейній справі студенту необхідно вирішити комплекс технологічних, технічних і організаційно-економічних проблем по розробці технологічного процесу швейного, експериментального або розкрійного виробництва, забезпечивши його ритмічність, розробивши оптимальну форму організації праці, враховуючи сучасні форми і методики проектування

Приблизний список тим дипломних по швейній справі (технології):
 1. Особливості обробки зимових виробів
 2. Пошиття спідниці з жакетом
 3. Проект конструкторсько-технологічної підготовки до запуску у виробництво шкільної форми для хлопчика молодшого шкільного віку в умовах ательє
 4. Проект потоку з виготовлення п/п жіночого демісезонного
 5. Проект швейної фабрики з випуску ... тис. жіночих костюмів на рік
 6. Проектування цеху з пошиття спецодягу
 7. Проектування експериментального і швейного цехів
 8. Розробка та впровадження технологічного процесу з виготовлення жіночого одягу пальтово-костюмного асортименту
 9. Розробка і впровадження технологічного процесу про виготовлення жіночого одягу пальтово-костюмного асортименту
 10. Розкрій і пошиття зимового пальто
 11. Технологія виготовлення жіночого ділового костюма
Якщо сформулювати тему дипломної не вдається, то можна подивитися приклади дипломних робіт по швейному справі на сайті в переліку готових робіт.

По будь-який з вищенаведених тим, а також по будь-який інший, можна оформити заявку на написання дипломної роботи по швейній справі на замовлення.

Справимся с любой темой!