Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Доповідь на захист
за 170 грн. від 1 дня


​Тільки суть і ніякої води

Дізнатися вартість роботи

Промова на захист дипломної роботи

Отже, на носі захист дипломної роботи. Сама дипломна вже написана і допущена до захисту, справа за малим - залишилося написати промову на захист. Навіть сама відмінна, складна і цікава дипломна робота сама по собі не є гарантією отримання студентом відмінною або гарної оцінки на захисті. На захисті студент повинен зуміти грамотно представити свою роботу, щоб вона не викликала безлічі питань, а лише підкреслювала отримані знання і відображала глибоке опрацювання теми. Для цього необхідно написати промову на захист дипломної роботи, а також супроводити її барвистою, наочної презентацією (якщо Ваш ВУЗ це дозволяє), підготувати роздатковий матеріал.

Доповідь на захист дипломної роботи являє собою короткий виклад (зазвичай не більше 3 аркушів) суті дипломної роботи. Саме по Вашому виступу члени атестаційної комісії оцінюють роботу, адже у них немає часу прочитати весь труд. Під час захисту вони можуть погортати саму роботу, на щось звернути увагу, задати питання, але в іншому - все залежить від вашої подачі.

Дізнатись вартість

Як написати доповідь для захисту дипломної роботи?

Написати доповідь для захисту дипломної роботи самостійно не так вже й складно, потрібно лише дотримуватися певних правил:

- обсяг доповіді 3 сторінки машинописного тексту - оптимальний.
- час на захист роботи не менш 5 і не більше 8 хвилин
- структура мови на захист дипломної наступна:
1. Привітання. "Шановні голова і члени Державної атестаційної комісії!"
2. Називаємо тему. "До вашої уваги пропонується випускна кваліфікаційна робота на тему ...."
3. Обґрунтовуємо актуальність роботи. Як правило, у введенні дипломної роботи вже відображена актуальність, беремо пару найкращих пропозицій.
"Актуальність обраної теми роботи полягає в тому, що ..."
4. Називаємо об'єкт, предмет, мету і завдання роботи. Знову ж беремо ці дані зі вступу дипломної роботи.
5. Короткий виклад роботи. На цьому етапі розкривається сама суть дипломної роботи.
Найчастіше, на етапі написання дипломної роботи студент оформляє висновки по кожному розділі, ось вони-то і стануть в нагоді, оскільки відображають найважливіше з вивченого в рамках дипломної.
Беремо основне з кожного розділу. Спочатку висвітлюємо основні поняття, потім виділяємо проблему, описуємо дослідження, його підсумки, даємо варіанти вирішення проблеми і рекомендації.
6. Висновки. Закінчити доповідь необхідно висновками, зробленими в результаті роботи, підтвердженням її наукової та практичної значущості.
 
На захисті потрібно триматися впевнено, нерідкі випадки, коли за  роботу «на трієчку» студенти отримували відмінні оцінки тільки тому, що змогли впоратися з хвилюванням і правильно подати матеріал.

Скачать образец речи на защиту дипломной работы   Завантажити зразок доповіді для захисту дипломної роботи

Речь на защиту дипломной заказать

Гарантії співпраці

Гарантіями нашої чесної роботи є офіційна реєстрація компанії, тисячі задоволених клієнтів, а також договір-публічна оферта і чеки, що підтверджують оплату замовлення клієнтом через платіжний сервіс.

Гарантія унікальності

Всі роботи пишуться авторами спеціально для Вас. Ми гарантуємо, що в Інтернеті не буде ні вашої роботи, ні її частин.

Гарантія конфіденційності

Всі дані про замовників і замовленнях конфіденційні і не передаються третім особам. Виконавець не знає контактних даних та ПІБ замовника.

Гарантія якості

Всі роботи виконуються професіоналами своєї справи і проходять перевірку якості після готовності роботи. Коригування виконуються безкоштовно (див. више.

Компанія Курсар в цифрах:

11090+
9
85%
76%

Доповідь для захисту замовити

Якщо ви замовили у нас дипломну, то доповідь ми напишемо безкоштовно. Доповідь для захисту замовити можна і в тому випадку, якщо ви писали дипломну самі, або замовляли в іншій компанії. У цьому випадку її вартість складе 170 грн., Термін написання близько двох днів.
 
Для того, щоб замовити доповідь на захист дипломної чи курсової роботи, вам необхідно детально розписати вимоги і побажання на етапі оформлення замовлення, щоб наші фахівці врахували їх. В іншому випадку, робота буде виконана за стандартом.
 
Щоб замовити мова до дипломної чи курсової, заповніть форму замовлення. Через кілька хвилин з вами зв'яжеться менеджер.

Дізнатись вартість