Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Продати свою роботу


Продати курсову, дипломну, контрольну, реферат, задачі
Під час навчання у кожного студента накопичується чималий багаж знань у вигляді курсових, дипломних, рефератів та інших навчальних робіт. І здається, що стільки сил, нервів і годин ти витратив даремно ..., всього лише на цифру в заліковій книжці.
Можливо, ти здивуєшся, але сьогодні практично кожен студент отримує за свою працю гроші. Готові курсові, реферати, дипломні роботи, задачі користуються величезною популярністю в Інтернеті.
Та ти й сам, напевно, не раз натикався на готову роботу, коли шукав інформацію по навчанню. Більшість вузів з року в рік дають своїм студентам одні й ті ж завдання і методички, студенти по всій Україні пишуть курсові на одні і ті ж самі теми. Ти не можеш не скористатися цим!
 
Умови продажу курсової, дипломної, реферату
Продати можна практично будь-яку роботу, яка відповідає наступним умовам: 
  1. Робота не знаходиться в безкоштовному доступі в мережі Інтернет. Ніхто не купить те, що можна знайти безкоштовно. Цінність мають роботи, ще не потрапили в загальний доступ.
  2. Завдання роботи може бути описано словами. Дозволяється прикріплювати до завдання схему. Завдання тільки у вигляді картинки, формули розміщувати марно. Користувач через пошукову систему не зможе знайти вашу роботу, отже, її ніхто не купить.  
 

За яку ціну можна продати готову курсову, диплом, реферат?
Відразу скажемо, що продати готову роботу дорого не вийде. Навіть, якщо ти захистив її на відмінно, і робота унікальна, вартість її набагато нижче, ніж вартість роботи, виконаної на замовлення. Покупець швидше замовить написання нової роботи, ніж купить твою за таку ж ціну (або дорожче). Ти маєш право назвати будь-яку ціну, але ми радимо вказувати реальну, якщо ти дійсно хочеш отримати гроші.
Щоб встановити ціну на свою роботу, перегляньте аналогічні оголошення.
Реферати зазвичай продаються за 70 грн., курсові за 150 грн., дипломи за 400 грн. Чим «старіша» работа, тим нижче на неї ціна. Але нехай тебе не засмучують ціни, адже кожна робота продається по кілька разів!
Комісія компанії складає 30% від зазначеної вами вартості роботи. Це маленька ціна гарантії того, що відправивши свою роботу покупцеві, ви отримаєте за неї гроші.

Продати курсову, дипломну роботу відразу
У кожного новачка, після думок про продаж своїх робіт, виникає природне бажання продати свої курсові, диплом та інші роботи відразу, всі разом, і отримати за них непогані гроші. Поспішаємо засмутити тебе тим, що це неможливо. Жоден студент не купить в іншого студента пачку робіт, навіть якщо це першокурсник і п'ятикурсник одного вузу і одного курсу. Викладач може змінити варіанти, теми курсових, висловити інші побажання щодо дипломної, або змінити програму навчання.
Що ж стосується рефератних компаній, то роботами вони цікавляться в момент, коли на них є попит, а не пропозиція. Дуже ймовірно, що нікому з клієнтів ніколи не знадобиться ця конкретна робота, а гроші будуть заплачені.
 
Як продати свою курсову, дипломну, реферат
  1. Увійдіть або Зареєструйтеся в системі і натисніть "Продати свою роботу"
  2. Максимально повно заповніть опис роботи: завдання, план, вкажіть яке ПЗ використовувалося (якщо робота з програмування), всі питання (якщо це відповіді на питання). За описом користувач повинен розуміти, що це те, що йому потрібно, або навпаки, не потрібно. Пишіть тільки правду.
  3. Прикріпіть файл з роботою. Файл прихований від покупців і менеджерів компанії до моменту надходження оплати за нього. Переконливе прохання розміщувати роботи повністю, перевіряти те, що ви завантажили. За завантаження «лівих» файлів - видалення користувача і всіх його робіт з ресурсу.
  4. Після продажу вашої роботи на ваш рахунок буде зараховано 70% від її вартості.