Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Презентація на замовлення
вiд 50 грн./слайд вiд 1 дня

  • PowerPoint або Macromedia Flash
  • Інфографіка (flat designe)
  • Індивідуальний дизайн

Дізнатися вартість роботи

Презентація до дипломної роботи

У XXI столітті захист дипломних і випускних кваліфікаційних робіт вже не мислиться без презентації до дипломної роботи. Основна мета презентації - якомога привабливіше, доступно, наочно і грамотно подати інформацію.

Для складання якісної презентації до дипломної роботи, Вам необхідно надати якомога більше інформації про неї, зокрема, структуру диплома і основний матеріал. У презентації до дипломної роботи потрібно приділити увагу не тільки теоретичній частині, а й практичній. В цілому, Вам потрібно буде згадати про актуальність теми дипломної роботи, розкрити її цілі, завдання, предмет та об'єкт дослідження, основні поняття і моменти роботи, зробити висновки, розкрити практичну значимість праці і дати рекомендації. При цьому матеріал повинен демонструватися строго в певному порядку, відповідно до структури диплома.
 
Не забувайте, що презентація до дипломної роботи – це своєрідна «шпаргалка» для оповідача. Чим краще, яскравіше і інформативніше вона буде виконана, тим легше на її основі буде побудувати свою доповідь. Крім текстового наповнення, в презентацію практично завжди включається графічний матеріал: малюнки, схеми, скріншоти, картинки. Так Ваша робота буде виглядати набагато привабливіше, а слухати Вас будуть з цікавістю, і неодмінно хороша презентація створить сприятливе враження про захищається роботі.

Дізнатись вартість

Презентація на замовлення в PowerPoint, Macromedia Flash

Фахівці компанії Курсар виконують:

Кожен слайд презентації на замовлення – це копітка робота не тільки над текстом, ілюстративним матеріалом, структурою, але і робота з мультимедіа-контентом (анімаціями, flash-елементами).

Презентация на защиту на заказ

Замовити презентацію до дипломної роботи

Навіть якщо випускна кваліфікаційна робота написана Вами повністю самостійно, то презентацію, все ж, краще замовити. Грамотно подати матеріал – це одне, а зробити його презентабельним – зовсім інше. Пам'ятайте, що презентація – це потужний візуальний засіб, що робить дуже помітними навіть дрібні недоліки. Для її грамотної реалізації потрібні певні навички: творче мислення, вміння працювати з графікою і відео. Якщо Ви хочете отримати високу оцінку за свою працю - не ризикуйте, краще звернутися до професіоналів, щоб замовити презентацію до дипломної роботи будь-якого рівня складності.

Ми створюємо унікальні роботи, використовуючи весь потенціал редакторів, різні інструменти, інтерактивність. Бо презентації на замовлення, що виконуються нашими фахівцями, завжди отримують високі оцінки серед наших замовників.
 
Якщо ж у Вас вже є презентація, яка потребує доопрацювання, ми впораємося і з цим завданням! Прикріпіть наявні у Вас матеріали у форму для оцінки роботи, ми їх вивчимо і розповімо, чим можемо допомогти.

Що буде в презентації:

Які формати презентацій можливі?


PDF - формат презентації для відправки по електронній пошті.


PowerPoint (PPT, PPS)– редагований формат презентації


YouTube (MPEG4) - формат відеофайлу для розміщення на сайті або у відеохостингу


Macromedia Flash (.swf, .exe),  – формат Flash-презентації, виконаний у вигляді динамічного ролика, мультфільму або мультимедійного буклету.

Гарантії співпраці

Гарантіями нашої чесної роботи є офіційна реєстрація компанії, тисячі задоволених клієнтів, а також договір-публічна оферта і чеки, що підтверджують оплату замовлення клієнтом через платіжний сервіс.

Гарантія унікальності

Всі роботи пишуться авторами спеціально для Вас. Ми гарантуємо, що в Інтернеті не буде ні вашої роботи, ні її частин.

Гарантія конфіденційності

Всі дані про замовників і замовленнях конфіденційні і не передаються третім особам. Виконавець не знає контактних даних та ПІБ замовника.

Гарантія якості

Всі роботи виконуються професіоналами своєї справи і проходять перевірку якості після готовності роботи. Коригування виконуються безкоштовно (див. више.

Компанія Курсар в цифрах:

11090+
9
85%
76%

Вартість презентації на замовлення

Вартість презентації на замовлення визначається індивідуально, за вашим завданням. Основне, що впливає на ціну, це наявність або відсутність вихідного матеріалу до презентації. Якщо текст і графіка вже є, або якщо це вже готова дипломна робота, до якої потрібно приготувати презентацію, то ціна нижче-приблизно 50грн. за слайд в Power Point. Якщо підготовку матеріалу потрібно виконати нам, ціна буде вище, приблизно 80 грн. за слайд. Також на вартість впливає обсяг (кількість слайдів), вимоги щодо оформлення, терміни написання роботи.
Тисни на кнопку, щоб дізнатися вартість своєї роботи!

Дізнатись вартість