Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Переклад на замовлення
вiд 100грн./1800 знаків

  • Більшість мов світу
  • Художній та інформативний
  • Тільки професійний переклад

Дізнатися вартість роботи

Переклад тексту - це діяльність з інтерпретації змісту тексту однією мовою (вихідною) і створення нового еквівалентного йому тексту іншою мовою (перекладає). При виконанні перекладу дуже важливо дотримуватися правил граматики, семантики, синтаксису, і залишити без зміни сенс тексту.

Переклад на замовлення

Компанія Курсар пропонує послуги професійного перекладу на замовлення з різних мов, будь-якої складності: переклад особистих документів, текстів загальної тематики, тексту сайту. Ми працюємо з текстами з будь-яких областей: юриспруденція, медицина, економіка, фінанси, техніка, інформатика та ін

Для кожного перекладу на замовлення ми шукаємо перекладача, який виконає роботу на найвищому рівні. Це може бути професійний перекладач з великим стажем, або носій мови.

Дізнатись вартість

Гарантії співпраці

Гарантіями нашої чесної роботи є офіційна реєстрація компанії, тисячі задоволених клієнтів, а також договір-публічна оферта і чеки, що підтверджують оплату замовлення клієнтом через платіжний сервіс.

Гарантія унікальності

Всі роботи пишуться авторами спеціально для Вас. Ми гарантуємо, що в Інтернеті не буде ні вашої роботи, ні її частин.

Гарантія конфіденційності

Всі дані про замовників і замовленнях конфіденційні і не передаються третім особам. Виконавець не знає контактних даних та ПІБ замовника.

Гарантія якості

Всі роботи виконуються професіоналами своєї справи і проходять перевірку якості після готовності роботи. Коригування виконуються безкоштовно (див. више.

Компанія Курсар в цифрах:

11090+
9
85%
76%

Скільки коштує переклад на замовлення?

Одиницею виміру обсягу послуг з письмового перекладу та редагування є облікова сторінка (1800 символів з пробілами тексту перекладу за статистикою програми MS Word).

Для того, щоб визначити терміни і вартість перекладу на замовлення, нам потрібно отримати текст, з яким ми будемо працювати. При наявності документа в електронному вигляді, файл найзручніше передати електронною поштою (order@kursar.ru), або використовувати для цього форму замовлення на сайті. Якщо документ існує тільки на папері, його можна відсканувати або сфотографувати і переслати файли по електронній пошті. Відправляючи файл поштою, не забудьте вказати свою контактну інформацію і відповідні коментарі.

Скільки точно коштує переклад на замовлення? Це залежить від мови, виду перекладу, обсягу роботи і тематики. В цілому, від 100 грн. за сторінку.

Переводы на заказ

Оформити переклад на замовлення краще через форму замовлення, приклавши исходник. Наші фахівці розглянуть замовлення, після чого зв'яжуться з Вами і назву точну ціну роботи.

Дізнатись вартість