Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Звіт з практики
від 600 грн. від 2 днів

  • По Вашій організації
  • ​Щоденник проходження і відгук в подарунок!

Дізнатися вартість роботи

Звіт з навчальної, виробничої та  переддипломної практики

Звіт з практики зазвичай готується студентами на початку навчання, по закінченню ознайомчої практики (звіт з навчальної практики), або ж на останніх курсах (звіт із виробничої практики і звіт з переддипломної практики). У такій роботі описується все, що було зроблено в ході її проходження, проводиться аналіз підприємства. До звіту також необхідно оформити характеристику (письмовий відгук про проведену студентом роботу з оцінкою за п'ятибальною системою), індивідуальний календарно-тематичний план і щоденник проходження практики. Всі перераховані матеріали повинні бути завірені керівником з виробничої практики.
Місце для проходження виробничої або переддипломної практики підбирає, або кафедра навчального закладу, або сам студент за власним бажанням і розсуд вибирає місце практики.

Звіт з практики на замовлення

вартість від 600 грн.
від 2 дней
Щоденник і відгук у подарунок
Замовивши

Характеристика студента на замовлення

вартість від 130 грн.
від 1 дня
Замовивши

Дипломна робота на замовлення

вартість від 3400 грн.
від 3 днів
Знижка при замовленні звіт
Замовивши

Зазвичай студенти проходять практику у знайомих (тобто на підприємстві їм з'являтися навіть не доводиться), і навіть якщо робота дійсно ведеться, то займатися написанням звіту про проходження практики зовсім ніколи. Виробнича і ознайомча практика проходить влітку, а звіт доводиться писати і захищати восени. До цього часу багато чого вже забувається. Однак здача звіту з навчальної, виробничої або переддипломної практики є необхідною умовою для допуску до складання сесії або державних іспитів.

Дізнатись вартість

Звіт з практики на замовлення

Якщо написати звіт ви з яких-небудь причин не можете, фахівці компанії Курсар підготують звіт з практики на замовлення недорого за вашим планом, або ми запропонуємо свій план. Від Вас - заповнена форма замовлення на нашому сайті, максимально повне завдання, вимоги, а також всі наявні у вашому розпорядженні матеріали. Від нас - якісна робота, виконана точно за завданням.
 
Якщо говорити про звіт з переддипломної практики, то бажано, щоб його тема була пов'язана з темою дипломної роботи, тому що в цьому випадку звіт з виробничої практики повністю перейде в першу і другу главу дипломної роботи.
Оформляючи звіт з практики на замовлення (виробничої або переддипломної), ви надаєте нам дані про підприємство, де ви її проходили (або хоча б назва організації). Якщо ви хочете отримати звіт з практики на замовлення про підприємство, на якому ви не були і не працювали, наші фахівці самі виберуть підприємство в вашому місті і напишуть звіт, однак ніяких підписів і печаток на такий звіт компанія Курсар не надає.
Отчет по практике на заказ срочно

Звіт з практики терміново

Ще один важливий момент при замовленні звіту з практики стосується термінів виконання роботи. Звіт – це досить об'ємна праця, адже практика, як правило, проходить не менше 2 тижнів. Звертаючись в Курсар за терміновим звітом з практики, подбайте про те, щоб у виконавця все ж було достатньо часу для виконання вашої роботи. Звичайно, чим більше термін виконання, тим більше проробленої буде ваша робота. Звіт з практики терміново теж може бути виконаний якісно, але вартість такої роботи буде трохи вище, ніж роботи на стандартному терміні виконання. Також не забувайте, що в разі недотримання термінів здачі звіту з виробничої практики, студент не допускається до її захисту. При недотриманні термінів здачі звіту з переддипломної практики, студент не допускається до захисту дипломної роботи.

Гарантії співпраці

Гарантіями нашої чесної роботи є офіційна реєстрація компанії, тисячі задоволених клієнтів, а також договір-публічна оферта і чеки, що підтверджують оплату замовлення клієнтом через платіжний сервіс.

Гарантія унікальності

Всі роботи пишуться авторами спеціально для Вас. Ми гарантуємо, що в Інтернеті не буде ні вашої роботи, ні її частин.

Гарантія конфіденційності

Всі дані про замовників і замовленнях конфіденційні і не передаються третім особам. Виконавець не знає контактних даних та ПІБ замовника.

Гарантія якості

Всі роботи виконуються професіоналами своєї справи і проходять перевірку якості після готовності роботи. Коригування виконуються безкоштовно (див. више.

Компанія Курсар в цифрах:

11090+
9
85%
76%

Що Ви отримаєте?

 

Ідеальне виконання

 
Написання звіту з практики на замовлення виконується в суворій відповідності з вимогами: методичними матеріалами та іншими вашими побажаннями, по вашій організації.
 

Успішний захист

 
Ми даємо гарантію до здачі звіту з практики. Відповідаємо на ваші запитання і даємо пояснення.
 

Знижку на дипломну

 
При дозаказі на дипломну, 70% вартості звіту віднімається з вартості дипломної!

Звіт з практики вартість

У середньому ціни звіти з практики починаються з 600 грн. Для того, щоб дізнатися вартість звіту по практиці по вашим вимогам, заповніть форму заявки на нашому сайті. З вами зв'яжеться менеджер і зорієнтує вас за ціною. Поспішаємо порадувати вас: якщо після замовлення звіту з переддипломної практики ви вирішите оформити замовлення на дипломну, і інформація зі звіту буде в ньому використана, то з вартості дипломної ми віднімемо вартість звіту!

Дізнатись вартість