Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Про компанію

Історія компанії

Історія компанії "Курсар" почалася в 2010 році в Росії. Спочатку в компанії працювало всього лише 2 працівники  і 5 авторів. Завдяки ентузіазму, наполегливій праці, великому бажанню стати кращими і співпраці з кращими, ми активно розвиваємося. З кожним роком збільшується кількість співробітників, авторів і кількість виконаних робіт. За ці роки ми отримали просто величезний досвід спілкування зі студентами!

У 2011 році компанія отримала назву "Курсар".
У 2014 році ми впровадили CRM-систему власної розробки. Це система допомоги в написанні робіт, що дозволяє врахувати всі вимоги клієнта. Ми використовуємо її для обліку замовлень, контролю якості виконання роботи, що гарантує Вам бездоганну якість і точність в дотриманні термінів.
 

У 2019 році ми стали міжнародною компанією - тепер ми виконуємо замовлення не тільки по Росії, але і для студентів України і Казахстану.

На сьогоднішній день наші фахівці надали допомогу більш ніж 15000 студентам. Основа нашого успіху - це, звісно ж, наша команда.

Ми впевнені, що після співпраці з нами, у Вас залишиться найприємніші враження, і Ви порекомендуєте нас своїм друзям!
 

Наші співробітники

Ефективна робота на ринку освітніх послуг: висока якість обслуговування, розумна цінова політика - все це було б неможливо здійснити без участі основного капіталу компанії "Курсар" - наших співробітників.

Евгений Ковалев
Елена Ковалева
Мария Иванченко
Фролова Татьяна
Фролова Татьяна
Фролова Татьяна
Алексей Кузнецов
Анна Сахарчук
Фролова Татьяна

Наши авторы

Наші виконавці - найкращі фахівці у своїй справі. Це викладачі ВНЗ, а також практикуючі фахівці в різних областях. Команда виконавців формувалась декілька років. Ті, хто зараз співпрацює з нами - кращі в своїй справі.
 
Наші виконавці допомагають виконувати роботи будь-якого рівня складності від школи до університету.
Нашими виконавцями стають тільки ті кандидати, які відповідають нашим суворим вимогам і проходять тестування.

 
Топ-10 наших виконавців​:

Евгения Снадная
Евгений Шевченко
Керименко Анна
Гузенко Анастасия
Артемьев Антон
Шеин Александр
Артемьев Антон
 

Нам дякують

Ми чесні з Вами, тому не розміщуємо відгуки на своєму сайті. Читайте реальні відгуки про Курсар на незалежних ресурсах.

otzyv-kursar.ru flamp.ru uznai.su yell.ru

Благодійність

Особливе місце в нашій діяльності займає благодійність.
Основні благоотримувачі - діти. Перш за все, ми підтримуємо малолітніх сиріт, дітей, які страждають важкими захворюваннями, багатьом з яких потрібно дороге лікування або складні операції.
Наші співробітники беруть участь в зборах речей для дітей з інтернатів.
Сбор вещей для детей из интерната

Ми допомагаємо притулкам для тварин. На даний момент в них знаходяться тисячі тварин. Можливо, Ви цього не знали, але термін життя безпритульних тварин в муніципальних притулках обмежений. Дуже мало уваги і коштів приділяється проблемі з тваринами. Для її вирішення необхідна стерилізація всіх тварин (домашніх і бездомних), що не мають племінної цінності, введення моди на безпородних тварин, а також реклама тварин з притулків. Волонтери намагаються допомагати діями, збирають гроші, займаються з тваринами, але на даний момент це - крапля в морі.
Помощь бездомным животным
Ми активно розвиваємо волонтерство і залучаємо співробітників до благодійності. Деякі з наших співробітників є волонтерами вже протягом багатьох років.
 
Для нас благодійність - це не просто спосіб підтримки гідної ділової репутації або прояв елементарного людського співчуття і милосердя. Це ще й можливість встановлення по-справжньому довірчих відносин із суспільством. У Росії на побутовому рівні існує неприязнь до підприємців як до людей з достатком, незалежно від того, яким чином вони заробили свій капітал. Однак саме фінансові можливості дозволяють компаніям дати потребуючим дітям те, чого їм не можуть дати ні прості громадяни, ні навіть деколи держава.
 
В цілому, попит на благодійність в суспільстві набагато вищий, ніж реальна залученість людей до допомоги нужденним.
 
Пам'ятайте, що коли людина робить добре комусь, це збагачує життя обох.