Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Магістерська дисертація на замовлення
від 6300 грн. від 7 днів

  • автореферат або презентація і доповідь в подарунок
  • безкоштовні доопрацювання

Дізнатися вартість роботи

Що таке магістерська дисертація?

Магістерська дисертація - це науково-дослідницька робота, яка містить теоретичні та практичні напрацювання в певній галузі наукового знання. В першу чергу, вона покликана продемонструвати кваліфікацію її автора, вміння висловлювати гіпотези щодо досліджуваної теми, описувати і виявляти нові явища і закономірності, проводити наукові дослідження, аналізувати, наводити аргументи і робити висновки.

Магістерська дисертація на замовлення

вартість від 6300 грн.
от 7 дней
безкоштовні доробки
Замовивши

Наукова стаття магістерської дисертації

вартість від 400 грн.
від 1 дня
унікальність від 85%
Замовивши

Автореферат магістерської дисертації

вартість від 400 грн.
від 2 днів
українською та англійською мовою
Замовивши

Структура і зміст магістерської дисертації

Розглянемо стандартну структуру магістерської дисертації. Зазвичай представлені нижче елементи незмінно присутні в дисертації будь-якого магістра.

 

  Елементи магістерської дисертації Зміст
1. Титульний аркуш На ньому вказується інформація про вуз, в якому пишеться робота, тема, автора, наукового керівника, місто і рік написання роботи. Титульний лист оформляється відповідно до діючих норм, затверджених вченою радою вищого навчального закладу. Зазвичай вони відповідають ДСТУ.
2. Реферат Реферат розміщують на другій сторінці магістерської дисертації. Його об'єм до 1000 знаків. Пишеться реферат українською, а потім переводиться і на англійську мову.
3. Зміст У змісті роботи наводяться назви всіх розділів і підрозділів із зазначенням початкового номера сторінки, на якій починається розділ. Кожен розділ роботи починається з нової сторінки. Вимоги до розміщення підрозділів в різних ВНЗ різні.
4. Список використовуваних скорочень Необов'язковий розділ. Тут наводяться абревіатури, використані автором при написанні тексту роботи, і їх розшифровка.
5. Вступ У вступі обгрунтовується актуальність теми дослідження, виділяється об'єкт і предмет, ставиться мета роботи, завдання. 
6. Основна частина У першому (теоретичному) розділі основної частини магістрант аналізує джерела, що стосуються теми його дисертації. У другому (практичному) розділі розповідає про власні результати, отримані в ході дослідження. У третьому (практичному) розділі наводить свої висновки і рекомендації щодо вирішення виявленої в ході дослідження проблеми.
7. Висновок У висновку магістерської дисертації робляться висновки по всій роботі.
8. Список літератури У цьому розділі наводиться бібліографічний список, кількість джерел для магістерської дисертації зазвичай варіюється в межах 80-120. Вимоги до оформлення бібліографічних посилань в останні роки змінювалися кілька разів. При написанні роботи необхідно орієнтуватися на методичні вказівки, видані ВНЗ, або ДСТУ.
9. Додатки В додаток виносяться об'ємні таблиці і малюнки з тексту роботи (займають більш 1/2 сторінки).

Обсяг магістерської дисертації

Обсяг магістерської дисертації залежить від теми роботи і вимог ВНЗ. Зазвичай обсяг такої роботи знаходиться в межах 70-100 аркушів. Пам'ятайте, що додатки не враховуються при визначенні обсягу роботи в аркушах (як правило).

Магістерська дисертація на замовлення

Роки навчання і праці позаду, і Вам належить написання дисертації. Багато студентів пишуть роботу самостійно - безперечно, це цікаво, адже написання дисертації - не просто документальне оформлення фактів і досліджень, це новий щабель у розвитку, це новий статус. Але все більше і більше студентів висловлюють бажання скористатися послугою "магістерська дисертація на замовлення", тому що це швидко (Ви економите свій час), якісно (Ви гарантовано отримуєте хорошу роботу, виконану професіоналами) і зручно (не виходячи з дому, всі дії проводяться через сайт компанії)! До того ж, не всі ми володіємо красномовством, багатьом практика дається набагато простіше теорії.
  
Магістерська дисертація на замовлення в компанії Курсар виконується групою професіоналів, які знають свою справу. Від Вас буде потрібно лише вихідні дані.

Дізнатись вартість
Найбільш часто студенти звертаються за замовленням магістерських дисертацій за наступними напрямками:

Гарантії співпраці

Гарантіями нашої чесної роботи є офіційна реєстрація компанії, тисячі задоволених клієнтів, а також договір-публічна оферта і чеки, що підтверджують оплату замовлення клієнтом через платіжний сервіс.

Гарантія унікальності

Всі роботи пишуться авторами спеціально для Вас. Ми гарантуємо, що в Інтернеті не буде ні вашої роботи, ні її частин.

Гарантія конфіденційності

Всі дані про замовників і замовленнях конфіденційні і не передаються третім особам. Виконавець не знає контактних даних та ПІБ замовника.

Гарантія якості

Всі роботи виконуються професіоналами своєї справи і проходять перевірку якості після готовності роботи. Коригування виконуються безкоштовно (див. више.

Компанія Курсар в цифрах:

11090+
9
85%
76%

Ціна магістерської дисертації на замовлення

Ціна на замовлення магістерської дисертації залежить від дисципліни, теми, обсягу роботи, вимог до змісту та оформлення.

  • Юридичні, гуманітарні роботи в середньому коштують 6300 - 7000 грн.
  • Економічні – 6800 - 7200 грн.
  • Технічні - від 7400 грн.

Щоб дізнатися точну ціну, заповніть форму. З вами зв'яжеться менеджер і назве точну ціну саме вашої магістерської дисертації.

 

Дізнатись вартість