Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Креслення на замовлення
від 90 грн. від 6 годин

  • Креслення формату А0 - А4
  • 3D ппроектування деталей і зборок
  • Переклад креслень в електронний вигляд

Дізнатися вартість роботи

Виготовлення креслень і моделей

Виготовлення креслень і моделей - завдання дуже непросте, тим більше для початківця фахівця - студента. Креслення вимагає від людини великої уваги і зосередженості. Креслення повино містити точні розміри предметів, промальовані в певному масштабі, зі збереженням необхідної деталізації. Також дуже важливо правильно оформити готову роботу.
 
Ми допоможемо Вам втілити в життя будь-які свої проекти та ідеї! Вам необхідно виконати креслення для курсової чи дипломної роботи? У Вас виникли труднощі із завданням з інженерної графіки або нарисної геометрії? Немає проблем. Виготовимо креслення на замовлення будь-якої складності!

Дізнатись вартість

Креслення з нарисної геометрії на замовлення

Наші фахівці без проблем впораються із завданнями з таких предметів як інженерна графіка та креслення з нарисної геометрії на замовлення. Найбільш поширені такі завдання як: побудова третього виду деталі (креслення) за двома заданими, аксонометрія, ізометрія, деталізація, побудова складальних креслень. Терміни виконання робіт з інженерної графіки та нарисної геометрії на замовлення залежать від складності та обсягу завдання.

Креслення деталей машин на замовлення

Студентам спеціальностей, пов'язаних з машинобудуванням і будівельних спеціальностей ми можемо запропонувати виготовлення креслень деталей машин на замовлення недорого. Це одна з найскладніших студентських робіт.
Розробка креслень деталей машин на замовлення, будівельних креслень, складальних креслень, креслень конструкцій та ін. Зазвичай проводиться в AutoCad або Компас відповідно до ДСТУ.  

   чертеж на заказ недорого
Креслення кришки редуктора

 чертеж на заказ недорого строительный
Генплан, ситуаційний план. Креслення
 

3D креслення на замовлення

Фахівці нашої компанії також виконують недорого 3D креслення на замовлення для курсових і дипломних робіт. Такі роботи - це 3d моделі (моделі в тривимірному просторі). Тривимірне моделювання (3D) допомагає сформувати Ваші задуми у вигляді фотореалістичних зображень.
3D моделювання - найсучасніший спосіб проектування. Ми створюємо 3D моделі машинобудівних вузлів, деталей машин, елементів конструкцій недорого. Як правило, 3D креслення на замовлення виконуються в SolidWorks, 3DsMax, Inventor і ін. Програмних продуктах.
 

3D модель на заказ, 3D чертеж на заказ
3D модель, 3D креслення

Ви можете недорого замовити виконання креслень 2d і 3d моделей в компанії Курсар, заповнивши форму замовлення. Ми оцінимо роботу і зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни.

Гарантії співпраці

Гарантіями нашої чесної роботи є офіційна реєстрація компанії, тисячі задоволених клієнтів, а також договір-публічна оферта і чеки, що підтверджують оплату замовлення клієнтом через платіжний сервіс.

Гарантія унікальності

Всі роботи пишуться авторами спеціально для Вас. Ми гарантуємо, що в Інтернеті не буде ні вашої роботи, ні її частин.

Гарантія конфіденційності

Всі дані про замовників і замовленнях конфіденційні і не передаються третім особам. Виконавець не знає контактних даних та ПІБ замовника.

Гарантія якості

Всі роботи виконуються професіоналами своєї справи і проходять перевірку якості після готовності роботи. Коригування виконуються безкоштовно (див. више.

Компанія Курсар в цифрах:

11090+
9
85%
76%

Креслення на замовлення

Наші фахівці креслять в AutoCad, SolidWorks, Компас 3D, ArchiCAD, Inventor. Якщо Вам необхідно виготовлення роботи в будь-якій іншій програмі - немає проблем, наші фахівці успішно впораються з будь-яким завданням! Якщо у Вас немає часу, або креслення викликає труднощі, ми можемо допомогти в підготовці креслення на замовлення. Якщо потрібно, виконаємо необхідні розрахунки і оформимо пояснювальну записку.
 
По закінченню робіт, креслення буде вислано Вам в електронному вигляді файлом з розширенням обраної вами програми, а також в форматі jpg. Всі креслення на замовлення оформляются відповідно до державних стандартів.

Наші послуги:

 
Вартість послуг:: 
Креслення формату А4 від 90грн.
Креслення формату А3 від 160грн.
Креслення формату А1 від 360грн.
Креслення формату А0 від 400грн.
3D модель від 40грн.
Перенесення креслень в електронний вигляд (векторизация) від 12грн.

Дізнатись вартість