Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Питання, які часто задають

Питання-відповідь по роботах на замовлення

Від чого залежить вартість роботи?
Вартість роботи залежить від її виду (чи потрібна консультація по написанню дипломної, курсової і т.д.), складності, встановлених термінів, а також від наявності практичної та аналітичної частини. Термінові роботи коштують дорожче. Роботи по вузьких спеціальностях, по темах, по якими вкрай мало інформації, будуть коштувати дорожче. Кожен тип робіт має своє призначення, глибину розкриття теми та рівень.
Чи приймаєте Ви роботи, які ми з вами робили, на коригування та доопрацювання?
Так звісно. Якщо коригування не вимагають доопрацювання більше 70% вартістю понад ….грн, не суперечать початковим вимогам, не ускладнюють роботу на порядок, а також якщо з моменту надання послуги пройшло не більше 40 (для консультації по дипломним і дисертацях) і 20 днів для всіх інших робіт, коригування є безкоштовними і виконуються в найкоротші терміни.
Зверніть увагу, що термінове виконання послуги не означає термінове доопрацювання. Звичайно, в такій ситуації ми намагаємося зробити все можливе і неможливе, але реально мінімальний термін доопрацювань - 1-3 дні, в залежності від типу роботи.
Ви можете довести, що матеріал в роботі не скачаний з інтернету?
Всі роботи пишуться індивідуально, за вашим замовленням. На етапі оформлення замовлення ми можемо обговорити систему перевірки і необхідний відсоток унікальності, і підсумкову роботу перевіряти через неї.
Хто пише роботи?
Роботи пишуть автори – викладачі Вузів, а також практикуючі фахівці різних областей. Про наших топових фахівців можна прочитати тут.
Щоб почати роботу з нами, фахівці проходять ретельний відбір, виконують тестові завдання. Випадкових людей в нашій команді немає.
Як отримати знижку?
?Детальніше про знижки можна прочитати в розділі "Знижки". Зверніться до менеджера, дуже ймовірно, що ми зможемо підібрати щось саме для Вас. Можливість трохи знизити ціну є практично завжди.
Як дізнатися, що моє замовлення отримано? Як подивитися статус замовлення та інформацію по ньому?
Якщо Ви відправили заявку з сайту, ми розглянемо її протягом 15 хвилин (зазвичай), зв'яжемося з Вами через залишену адресу електронної пошти або телефон. По деяких заявках, які вимагають обговорення з виконавцем, термін відповіді може досягати 12 годин.
Ви можете відслідковувати статус замовлення і отримувати інформацію про нього в Вашому особистому кабінеті.
Ви точно виконаєте роботу? Чи може статися так, що Ви відмовитеся, коли терміни вже будуть на підході?
Замовлення підтверджується тільки після обговорення його з кількома фахівцями. Якщо щось піде не так, ми обов'язково знайдемо вихід із ситуації
Чи є гарантія, що я зможу захистити роботу, після звернення до Вас?
Ми можемо гарантувати, що виконана робота буде відповідати вимогам, які були вказані при оформленні замовлення. 
Захист роботи - зона вашої відповідальності.
Якщо я заповнюю форму заявки, чи зможу потім відмовитися, якщо не влаштує вартість?
Так звісно. Ви можете відмовитися від роботи в будь-який момент, перед підтвердження замовлення передплатою.
Навіщо потрібна передплата?
Передплата (30-50%) за замовлення є гарантією того, що робота Вам дійсно потрібна і Ви не відмовитесь від неї вже в процесі виконання замовлення.
Ми повинні бути чесними не тільки по відношенню до наших клієнтів, але і по відношенню до наших працівників. У разі, якщо Ви відмовитесь оплачувати вже виконану роботу, ми будемо змушені своїми коштами оплатити працю людей.
Оплачуючи попередньо частину роботи, Ви підтверджуєте нам серйозність своїх намірів.
Як я дізнаюся, що моя робота готова?
Ми відправимо у вашому особистому кабінеті (з повідомленням по вашій електронній пошті) інформацію про те, що робота готова. В особистому кабінеті ви можете переглянути частину вашого замовлення (50-70%) для того, щоб переконатися в його готовності і якості.
Наскільки конфіденційна інформація про тих, хто замовляє роботу?
Інформація про клієнтів зберігається в закритій базі даних, до якої має доступ обмежена кількість працівників фірми. Замовлення передається автору, який не працює в тому вузі, де навчається замовник. Автори не мають доступу до персональних даних клієнтів.
Що вам необхідно, щоб виконати моє замовлення?
Бажано надати нам методичні вказівки вашого ВНЗ, матеріали або інші рекомендації, які ви отримали при відвідуванні лекцій або семінарів.
Для запобігання помилок переконливо просимо вас повідомляти всі вимоги докладно. Хочемо звернути увагу на те, що вимоги до роботи приймаються до початку виконання роботи, а не після її закінчення. Тому постарайтеся серйозніше поставитися до подачі замовлень.
При перевірці в роботі виявили помилки, її потрібно переробляти. Ви ж обіцяли допомогти зробити якісну роботу?
Це типова ситуація, дослідні роботи рідко беруть з першого разу. Перерахуйте зауваження, і ми виправимо їх в найкоротші терміни.
Які гарантії, що мене не "кинуть"?
Гарантіями нашої чесної роботи є офіційна реєстрація компанії, тисячі задоволених клієнтів (дивіться відгуки в мережі, нам приховувати нічого), а також договір (публічна оферта) і чеки, що підтверджують оплату замовлення клієнтом через платіжний сервіс UnitPay.
Чи укладаєте ви зі мною договір на виконання роботи?
Ми укладаємо договір з кожним, хто співпрацює з нашою компанією. Договір має вигляд публічної оферти, він розміщений на нашому сайті.
Згідно стаття 633 Цивільного кодексу України публічна оферта - пропозиція про укладення угоди, в якій викладені істотні умови договору, адресована певній особі, обмеженому або необмеженому колу осіб. Якщо одержувач (адресат) приймає оферту (висловлює згоду), це означає укладення між сторонами запропонованого договору на обумовлених в оферті умовах. Відправляючи заявку в нашу компанію, ви приймаєте умови публічної оферти.

Питання-відповідь по роботах на замовлення