Курсар - Дипломная, курсовая, реферат на заказ

Служба порятунку студентів

Бізнес-план під замовлення від 
2 днів і 400 грн.!

  • 30-40 аркушів
  • доопрацювання безкоштовні

Дізнатися вартість роботи

Створення бізнес-плану

Створення бізнес-плану - бізнес-планування - це складна, масштабна задача навіть при розробці стратегії компаній малого бізнесу, а для великих компаній бізнес-план може створюватися не один рік. Курсова або дипломна робота, що представляє собою розробку бізнес-плану - наукова праця, яка охоплює безліч тем і враховує найменші нюанси досліджуваного об'єкта. Саме тому бізнес-плани на замовлення пишуть в нашій компанії виключно аспіранти та викладачі ВУЗів, які є фахівцями в даній області.

 

Дізнатись вартість

Структура бізнес-плану

Структура бізнес-плану передбачає наявність невеликої описової частини, і практичної (розрахункової) частини. Мета його написання - опис і обґрунтування ефективності інвестування коштів в проект, оцінка та аналіз ринку, моделювання розвитку ситуації в майбутньому, а також організаційно-фінансовий план створення нового підприємства. Бізнес-план передбачає наявність даних, оформлених у вигляді таблиць, графіків і схем.

Середній термін виконання роботи - 8 днів. Середній обсяг - 30-40 аркушів. Доопрацювання входить у вартість.
Щоб отримати навчальний бізнес-план на замовлення недорого, заповніть форму замовлення, або подивіться вже готові бізнес-плани.

Важливо! У Курсара можлива розробка бізнес-планів на замовлення не тільки в навчальних цілях (не тільки для здачі в вузі, але і для бізнесу). Обов'язково обговорюйте цей момент при замовленні роботи.

 

Гарантії співпраці

Гарантіями нашої чесної роботи є офіційна реєстрація компанії, тисячі задоволених клієнтів, а також договір-публічна оферта і чеки, що підтверджують оплату замовлення клієнтом через платіжний сервіс.

Гарантія унікальності

Всі роботи пишуться авторами спеціально для Вас. Ми гарантуємо, що в Інтернеті не буде ні вашої роботи, ні її частин.

Гарантія конфіденційності

Всі дані про замовників і замовленнях конфіденційні і не передаються третім особам. Виконавець не знає контактних даних та ПІБ замовника.

Гарантія якості

Всі роботи виконуються професіоналами своєї справи і проходять перевірку якості після готовності роботи. Коригування виконуються безкоштовно (див. више.

Компанія Курсар в цифрах:

11090+
9
85%
76%

Що Ви отримаєте?

 

Ідеальне виконання

 
Написання бізнес-плану на замовлення за стандартом UNIDO або іншими методиками, відповідно до ваших вимог.
 

Унікальну роботу

 
Робота пишеться з нуля авторами - професіоналами в бізнес-плануванні.
 

Успішний захист

 
Ми вносимо корективи, відповідаємо на ваші запитання, допомагаємо підготуватися до захисту. 
Бизнес-план на заказ

Які бізнес-плани ми пишемо

Фахівці компанії Курсара пишуть: В рамках навчання бізнес-план повинен продемонструвати вміння студента планувати, організовувати, розраховувати і аналізувати бізнес. Робота є повністю практичної, в зв'язку з чим нерідко викликає у студентів багато складнощів.
Не можеш написати бізнес-план або його частину? Звертайся в Курсара!

Дізнатись вартість